17mm 1-5W Star PCB Alüminyum Yıldız LED Pcb Kart | Power LED MCPCB 3535-HR17X17-03ACA01
0.0 Puan - 0 Yorum
29,53TL + KDV
*3,82 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
HR17X17-03ACA01
Barkod Kodu
Fiyat
Saat 11:00'a Kadar Olan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilecektir
Renk & Kelvin Değeri
2700K 3000K 4000K 6500K
Ürün, üzerinde entegre edilmiş 1W, 3W veya 5W power LED çip ile birlikte hazır şekilde sunulur. Isı transferi yüksek alüminyum tabanı sayesinde LED’in performansı ve ömrü artırılır.
• Projektör armatürleri
• Ray spot aydınlatmalar
• Bahçe spotları
• Endüstriyel LED armatürler
• DIY ve teknik LED projeleri
Sabit akım sürücü ile çalıştırılması önerilir.
Ürün Tipi: Star LED Modül
Çalışma Voltajı : 3V
Çalışma Akımı: 350-1400mA
PCB Tipi: Alüminyum MCPCB
LED Güç Seçenekleri: 1W / 3W / 5W
Çap: 17mm
Form: Yıldız (Star)
Çalışma Tipi: Sabit Akım
Kullanım Alanı: Spot, projektör, endüstriyel aydınlatma
Çalışma Voltajı : Sabit Akım
Çalışma Akımı : 350mA
PCB Formu : Yuvarlak
Watt Değeri : 1W
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Hangi Markaya Bakmıştınız ?
Aradığınız Ürünün Marka Logosuna Tıklayarak Kolayca Bulabilirsiniz
17mm 1-5W Star PCB Alüminyum Yıldız LED Pcb Kart | Power LED MCPCB 3535-HR17X17-03ACA01 {urun_Adi},Led Modül ,MODULUX,1W 3W 5W Star LED modül, alüminyum yıldız tabanlı power LED çözümüdür. Spot ve projektör uygulamaları için hazır LED modül.,LED modül ve LED PCB modelleri. Linear LED modül, sabit akım LED modül ve downlight LED modül çeşitleri ile armatür üretimi için profesyonel çözümler.,,e27.com.tr; e27 Ampül, LED modül, LED driver, şerit LED, ampul ve profesyonel aydınlatma ekipmanlarını üretici ve satıcılarla buluşturan Türkiye’nin hibrit aydınlatma tedarik platformudur. Toptan ve perakende aydınlatma ürünlerini güvenle keşfedin. ,35,44 TL,35,44 TL HR17X17-03ACA01