14.4W / MT Sabit Voltaj 24V 140 LED/MT Linear LED Modül 3M Bantlı - ELS10X495-01CFV70
0.0 Puan - 0 Yorum
136,24TL
132,83TL + KDV
*17,18 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
ELS10X495-01CFV70
Barkod Kodu
Fiyat
Saat 11:00'a Kadar Olan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilecektir
Renk & Kelvin Değeri
2200K 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K 6500K KIRMIZI YEŞİL MAVİ AMBER TURKUAZ PEMBE
Linear armatürlerinizde kullanabileceğiniz sabit akım led modul. LEDBAR linear armatür kasaları , mobilya ve mutfak tezgah aydınlatmaları için idealdir. Farklı armatürlerdede kullanılabilir.Led alüminyum profillerinizde homojen bir görüntü elde edersiniz. Gizli Aydınlatma ve tavan arası aydınlatma armatürlerindede kısmen tercih ediliyor. Barisol tavanlar için vazgeçilmez. Sabit Voltaj 24V LED Modül tercihinizi bizden yana kullanın ve uzun ömür ile kalitenin avantajını bir tıkla yakalayın.
Modulux Ürün Bilgisi
Ürün Kodu : ELS08X495-01CFT36
Voltajı : 24 Vdc
Akım / MT : 0,65A
Genişlik : 10 mm
Uzunluk : 495 mm
Malzeme : FR4
Standart Üretimde Kullanılan LED Chip : Bridgelux 90 CRI Serisi
Çalışma Voltajı : 24 Vdc
LED Sayısı : 140 LED / MT
PCB Formu : Line & Düz
Watt Değeri : 14.4 Watt / MT
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Hangi Markaya Bakmıştınız ?
Aradığınız Ürünün Marka Logosuna Tıklayarak Kolayca Bulabilirsiniz
14.4W / MT Sabit Voltaj 24V 140 LED/MT Linear LED Modül 3M Bantlı - ELS10X495-01CFV70 {urun_Adi},Led Modül ,MODULUX,14.4W/MT 12V sabit voltaj 8mm ince lineer LED modül. 72 LED/metre dizilimli, FR4 PCB yapılı ve 3M bantlı ELS08X495-01CFT36 dar profil uygulamaları için ideal çözüm.,LED modül ve LED PCB modelleri. Linear LED modül, sabit akım LED modül ve downlight LED modül çeşitleri ile armatür üretimi için profesyonel çözümler.,,e27.com.tr; e27 Ampül, LED modül, LED driver, şerit LED, ampul ve profesyonel aydınlatma ekipmanlarını üretici ve satıcılarla buluşturan Türkiye’nin hibrit aydınlatma tedarik platformudur. Toptan ve perakende aydınlatma ürünlerini güvenle keşfedin. ,163,48 TL,159,40 TL ELS10X495-01CFV70