21W / MT Sabit Akım Linear LED Modul 42 LED, 50 CM-LLS16X495-01CCP40
0.0 Puan - 0 Yorum
50,86TL + KDV
*6,58 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
LLS16X495-01CCP40
Barkod Kodu
Fiyat
Saat 11:00'a Kadar Olan Siparişler Aynı Gün Kargoya Verilecektir
Renk & Kelvin Değeri
2200K 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K 6500K KIRMIZI YEŞİL MAVİ AMBER TURKUAZ
Arka Yüzeyi 3M Bantlı Olsun
EVET HAYIR
Modulux Ürün Bilgisi
Ürün Kodu : ELS16X495-01CCP40
Voltajı : 32 Vdc
Akım: 350mA
Genişlik : 16 mm
Uzunluk : 495 mm
Malzeme : FR4
Standart Üretimde Kullanılan LED Chip : Bridgelux 90 CRI Serisi
Çalışma Voltajı : Sabit Akım
Çalışma Akımı : 350mA
PCB Formu : Line & Düz
Watt Değeri : 21W / MT
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Hangi Markaya Bakmıştınız ?
Aradığınız Ürünün Marka Logosuna Tıklayarak Kolayca Bulabilirsiniz
21W / MT Sabit Akım Linear LED Modul 42 LED, 50 CM-LLS16X495-01CCP40 {urun_Adi},Led Modül ,MODULUX,,LED modül ve LED PCB modelleri. Linear LED modül, sabit akım LED modül ve downlight LED modül çeşitleri ile armatür üretimi için profesyonel çözümler.,,e27.com.tr; e27 Ampül, LED modül, LED driver, şerit LED, ampul ve profesyonel aydınlatma ekipmanlarını üretici ve satıcılarla buluşturan Türkiye’nin hibrit aydınlatma tedarik platformudur. Toptan ve perakende aydınlatma ürünlerini güvenle keşfedin. ,61,03 TL,61,03 TL LLS16X495-01CCP40